♥ Ürünleriniz ev yapımı mı?

Ürünlerimizin görünüşlerinin olduğu gibi lezzetlerinin de güzel olması için çaba sarfediyoruz.Bu nedenle ürünlerimizin yapımında kullanılan un,şeker,tereyağı,çikolata ve diğer malzemeler en kaliteli markalar arasından seçilmiştir.Ürünlerimizin her biri büyük bir özen ve titizlikle hazırlanmaktadır.

♥ Kullanılan süsleme malzemeleri yenilebilir mi?

Ürünlerin süslemesinde kullanılan şeker hamuru ve gıda boyalarının tümü yenilebilir malzemelerdir ve en kaliteli firmalardan temin edilmektedir.

♥ Ürünlerin lezzetleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Genellikle kurabiyeler de vanilya kullanılmaktadır.Fakat,arzu edildiği takdirde tarçın da eklenebilmektedir.Pasta ve Cupcake’lerin içeriği oldukça yoğun çikolatalı brownie kekler olarak hazırlanmaktadır.Bu keklerin içinde ise bitter çikolatalı ganaj kullanılmaktadır.

♥ Kurabiye,cupcake ve pasta tasarımlarını nasıl belirliyoruz?

Modelleri sitemiz üzerinden beğendiğiniz her hangi bir modeli seçebileceğiniz gibi kendinize özel bir tasarım hazırlanmasını da isteyebilirsiniz.

♥ Minimum spariş adedi nedir?

Kurabiyeler de minimum 10, cupcake’ lerde en az 12 adet sipariş almaktayız.Pastalarımız ise minimum 15 kişilik Amerikan (yüksek) pasta olarak hazırlıyoruz.Modele göre 10 kişilik olarakta hazırlanabilir.

♥ Sparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim? 

Sparişlerinizi en az 1 hafta  önceden vermeniz gerekmektedir.

♥ Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ürünlerimiz sipariş üzerine ve kişiye özel olarak hazırlandığı için ödeme yapılmadan sipariş kesin sayılmamaktadır.

Siparişinizi kesinleştirdikten sonra size ileteceğimiz banka hesabına ödemenin tamamını yatırmanız gerekmektedir.

♥ Kargo ile gönderim yapıyor musunuz?

Pasta,çubuklu kurabiye ve 3 boyutlu figür içeren cupcake’ler çok hassas ürünler oldukları için kargo ile gönderim yapılmamaktadır.Kurabiyeleri, üzerinde 3 boyutlu figür olmayan cupcake’leri ve hediyelik eşyaları, kargo ile Türkiye’nin her yerine,alıcı ödemeli olarak  gönderilmektedir.paketleme oldukça özenerek yapılmasına rağmen,ürünler çok hassas oldukları için 1% bile olsa kırılma ihtimali vardır.müşterilerimizin şehir içi veya şehirler arası sipariş verirken bu ihtimali göz önünde bulundurdukları kabul edilmektedir.

♥ Ürünleri nasıl teslim alabilirim?

Pastalar minimum 15 kişilik olarak hazırlanmaktadır.Pastalar Arnavutköy ilçesine ücretsiz olarak adrese teslim edilir.Diğer semtlere ek ulaşım ücreti ile birlikte adrese teslim edilmektedir.