Genel Bilgilendirme ve Fiyatlar

Sipariş verme süreci, teslimat tarihinden 1 hafta – 10 gün öncesidir. Fakat acil durumlarda, yetişebilme imkanı var ise talep edilen ürün programa dahil edilebilir.Bunun için iletişime geçiniz.

Ürün fiyatlandırması yapılırken göz önünde bulundurulan en önemli etken, kişi sayısıdır.Pastalarda ki 1 figür fiyata dahildir.1’den fazla figür için  ek ücret talep edilir.

Tasarımda kullanılacak tüm detaylar, titizlikle elde şekillendirildiği ve fabrikasyon bir üretim olmadığı için fiyatlandırma tamamen kişi sayısı ve model ile alakalıdır.Web sayfamız dışında farklı bir tasarımın da yapılabilmesini isteyebilirsiniz.

Web sayfamız haricindeki diğer ürünler ve size özel hazırlanacak tasarımlar için detaylı fiyat bilgisi verilebilmesi, düşündüğünüz modeli, kişi sayısı ile birlikte info@tatlibutik.com’a yönlendirmeniz hâlinde yapılabilecek ve tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Pastalar için minimum kişi sayısı 15, modelin elvermesi halinde 10 kişilik olabilmektedir. Daha küçük pasta çalışılmamaktadır.En az 25 kişilik pastalar 2 katlı olabilmektedir.